Zaregistrujte se a získejte hned lepší ceny! Nová registrace nebo přihlášení

obchod@nebudmalej.cz
+420 608 962 790

Bombus Raw protein 50 g

Výrobce: Bombus
Dostupnost: SKLADEM
Kód výrobku: 72111051
Běžná cena: 35,- CZK / 1,30 EUR
Sleva: 29 %
Cena: 25,- CZK / 0,93 EUR

Varianta:
Množství:

Raw protein 50 g

Bombus Energy RAW protein bar je bezlepková, veganská tyčinka bez přidaných sladidel, éček a dalších zbytečností. Čistá a kvalitní proteinová tyčinka složena z ovoce, ořechů a rýžového proteinu.

Bombus RAW PROTEIN Banana 50g
bezlepková
vegan
bez přidaného cukru

Tyčinka, která zpříjemní den plný aktivit všem, kteří preferují chuť slunce a exotiky. Rýžový protein, jakožto zásobárna čistě rostlinných bílkovin, je v této tyčince vhodně doplněn banány, kokosem a datlemi. Kokosový tuk se středně dlouhými řetězci triglyceridů tělo velmi efektivně transformuje do energie, aniž by je ukládalo do tukových zásob. Banány jsou poté významným zdrojem draslíku, který je důležitý při látkové přeměně a chrání tělo před únavou či svalovými obtížemi.

Bombus RAW PROTEIN tyčinka s kakaovými boby 50g
bezlepková
vegan
bez přidaného cukru

Nepražené kakaové boby jsou podle výživových trendů posledních let považovány za opravdovou "superpotravinu" a jejich výjimečná chuť hořké čokolády je navíc opravdovým potěšením pro všechny smysly. Propojením s datlemi, kakaem a především kvalitním rýžovým proteinem vznikla tyčinka pro všechny, kteří chtějí zredukovat podkožní tuk, budovat svalovou hmotu a zlepšit fyzickou výkonnost.


Bombus RAW PROTEIN tyčinka s arašídovým máslem 50g
bezlepková
vegan
bez přidaného cukru

Proteinová tyčinka s příchutí arašídů, složená pouze z přírodních surovin. Vhodná jak pro intenzivní sportovní zátěž, tak běžnou celodenní fyzickou aktivitu. Obsažený rýžový protein je trávený pomaleji než syrovátka nebo vaječná bílkovina a obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny pro svalovou regeneraci. Cukry obsažené v datlích dodají tělu potřebnou glukózu a "správné tuky" arašídů zajistí dostatečný přísun ztracené energie aniž by přidaly na váze.
Složení:
Raw Protein Banana: datle, banán 25%, rýžový protein 23%, kokos

Raw Protein Cocoa Beans: datle, rýžový protein 22%, kakaové boby 9%, kakao

Raw Protein peanut butter: datle, arašídy 35%, rýžový protein 15%, mořská sůl